Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Bud rot stop 250ml

Cena: 550,00 Kč Dostupnost: 0 ks
není skladem
Model: Ochrana proti plísním Značka: Hydrogarden Kód: XN00022 Průměrné hodnocení:
Bud rot stop 250ml
100% BIO. Skvělá prevence a pomocník proti plísni i ve fázi vrcholného květenství!!!...na bázi kmene jinak neškodných bakterií. Zvyšuje obsah chlorofylu. Biopreparáty jsou účinné v počátečních fázích napadení rostlin, nebo jako preventivní opatření. Pokud je už napadení kalamitní, biopreparáty Vám už nemohou spolehlivě pomoci. Na druhou stranu je jejich použití možné i těsně před sklizní, aniž byste riskovali kontaminaci sklizně chemikáliemi. Bud rot stop koncentrát - ochranný a preventivní biologický přípravek, fungicidní, lze používat jako prevenci nebo jako ochranu při napadení plísněmi. Postřik provádějte vždy na noc, neaplikujte za intenzivního osvětlení.
Bud rot stop koncentrát - ochranný a preventivní biologický přípravek, fungicidní, lze používat jako prevenci nebo jako ochranu při napadení plísněmi.
Model: Ochrana proti plísním
Váha 0.01 kg
Pro napsání recenze musíte být přihlášen.
Nikdo ještě nenapsal recenzi tohoto zboží.


Facebook Komentáře
Facebook Pozvánka