Značky
Velkoobchod

V Eshopu můžete nakupovat také za VO ceny. Po registraci na našem E-shopu nás kontaktujte pro zařazení do VO kategorie. Nezapomeňte uvést Vaše IČ, případně Vaše DIČ, zpětný emailový kontakt, sídlo firmy a kontaktní telefon. 
Těšíme se na spolupráci

 

Domů / Dodací a platební podmínky

Dodací a platební podmínky

Poštovné, balné a dodací lhůta
 
Dodávané zboží zůstává až do úplného zaplacení kupní ceny ve vlastnictví prodávajícího, a to ve smyslu platných ustanovení § 443 - 446 obch. z., resp. § 601 obch. z.
 
Dodací lhůta se počítá na pracovní dny a je uvedena u každého zboží. Při expedici zboží je zákazník o této skutečnosti informován e-mailem. Počátek dodací lhůty se počítá dle typu platby následovně. Při platbě na dobírku okamžitě po uskutečnění objednávky. Při všech ostatních způsobech po zobrazení platby na účtu prodejce.
 
Poštovné je účtováno dle typu převzetí zboží takto:
 
  • Poštou - obchodní balík (doručení do druhého pracovního dne ode dne expedice) - (vaše cena od) 82,– Kč
  • Opakované doručení (v případě vrácení balíku nebo výměny zboží) poštou - (vaše cena od) 110,– Kč
  • Doprava do zahraničí (doručení 1 -14 pracovních dní dle typu pošty a vzdálenosti) - (vaše cena od) 300,– Kč, požadujeme platbu předem na náš účet
  • Jiné možnosti.
Poštovné je počítáno dle váhy objednaného zboží podle platných tarifů vybraného přepravce.
S každou zásilkou obdrží zákazník daňový doklad (fakturu).
 
 
Způsob platby
 
  • Dobírkou - zboží bude zasláno na dobírku, celou částku vybere od zákazníka doručovatel nebo pracovnice pošty při převzetí.  
  • Bankovním převodem - možnost platby převodem z účtu u jakékoliv banky na účet prodejce u GE Money Bank a.s. Číslo účtu: 198350443/0600, IBAN: CZ1206000000000198350443, SWIFT/BIC: AGBACZPP. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky. Jakmile budou peníze připsány na náš účet, zásilku posíláme.
  • Platba on-line platební kartou přes platební bránu.
  • Popřípadě další možnosti podle toho, které platby akceptujete.